Series
Ratings
22
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5
My Horrible BossRated ★ 4.5
Noble, My LoveRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5