Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
To LiveRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
In Our PrimeRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5