Titles you rated
SpotlightRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
Once in a SummerRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 1.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.0
Rabbit HoleRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 5.0