Titles you rated
One Punch ManRated ★ 3.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0