Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Murder MindfullyRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.0- 탐정들의 영업비밀Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Writing Your DestinyRated ★ 3.0- A-List to PlaylistRated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
One Day OffRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0