Movies
Ratings
118
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
And So The Baton Is PassedRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 3.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Crossing HennessyRated ★ 2.5
BargainRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
52-Hertz WhalesRated ★ 3.0
Gintama: The FinalRated ★ 4.0