Movies
Ratings
80
The ClassicRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.5
Heart Is 2Rated ★ 2.5
He Was CoolRated ★ 0.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 3.5
Marine BoyRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 0.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0