Titles you rated
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
BrainRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 0.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
BigRated ★ 0.5