Titles you rated
The ConjuringRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 2.5
Project SilenceRated ★ 1.0
RawRated ★ 4.0
FallRated ★ 2.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
It's What's InsideRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0