Titles you rated
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0- BlackRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 1.5
I Am SamRated ★ 4.0
Tinker BellRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0