Movies
Ratings
196
Finding DoryRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0
Blades of BloodRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0