Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.5
Idolish7 Movie: Live 4bit - Beyond The Period Day 2Rated ★ 5.0
Idolish7 Movie: Live 4bit - Beyond The Period Day 1Rated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 0.5
Kaguya-sama: Love Is WarRated ★ 0.5- Yowamushi PedalRated ★ 3.0
- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0