Series
Ratings
90
Tsuredure ChildrenRated ★ 3.0
O Maidens In Your Savage SeasonRated ★ 1.0
More Than a Married Couple, But Not LoversRated ★ 0.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 2.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 0.5- KakeguruiRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 1.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 2.0- Aono-kun ni Sawaritai kara ShinitaiRated ★ 3.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5
Men's KouRated ★ 2.5
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 4.5
Ensemble Stars!Rated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Extraordinary YouRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5