Movies
Ratings
100
The A-TeamRated ★ 1.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Woody Allen: A DocumentaryRated ★ 1.0
RedRated ★ 1.0
The Basketball DiariesRated ★ 1.0
SpellboundRated ★ 5.0
Greatest ExpectationsRated ★ 1.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 1.0- Highway StarRated ★ 1.0
BraveheartRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 1.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 1.0
My Sassy GirlRated ★ 1.0
Sense and SensibilityRated ★ 1.0
Die HardRated ★ 1.0
Turn Left, Turn RightRated ★ 1.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0