Titles you rated
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5- A Hard DayRated ★ 2.5
You're not normal, either!Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5- Daddy in the BagRated ★ 2.0
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 1.5
Keroro Gunso the Super Movie 2: The Deep Sea PrincessRated ★ 3.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.5
My Hero Academia: World Heroes' MissionRated ★ 4.0
MY HERO ACADEMIA: Two HeroesRated ★ 3.5
My Hero Academia Heroes Rising THE MOVIERated ★ 4.0
And So The Baton Is PassedRated ★ 4.5
City of Life and DeathRated ★ 3.5
My Broken MarikoRated ★ 4.0
Under the SunRated ★ 2.5