Titles you rated
- DamoRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0