Series
Ratings
44
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0