Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Girl From NowhereRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5