Titles you rated
GravityRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 3.0
2 Days in New YorkRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
The Quiet FamilyRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.0