Titles you rated
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 3.5