Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5