Movies
Ratings
337
Your Name.Rated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0