Movies
Ratings
164
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0