Titles you rated
- SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 2.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 3.5- The Quintessential Quintuplets*Rated ★ 2.5
The Quintessential Quintuplets∽Rated ★ 2.5
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 3.5
The Quintessential QuintupletsRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5