Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 2.5
ShutterRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 2.5