Titles you rated
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Tomb RaiderRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
GarfieldRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0