Movies
Ratings
749
Poor ThingsRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 1.0
The MatchRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 1.0
The BrutalistRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
WickedRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 1.0
The DescentRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 2.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 0.5
Man in LoveRated ★ 1.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 0.5
Perhaps LoveRated ★ 1.0
The Wind RisesRated ★ 2.0