Movies
Ratings
174
28 Days LaterRated ★ 4.0
UndisputedRated ★ 5.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 5.0
The MachinistRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0