Movies
Ratings
395
Tom at the FarmRated ★ 5.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 5.0
I Killed My MotherRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 0.5
Ode to My FatherRated ★ 1.5
The MartianRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5