Titles you rated
AkiraRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 2.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.5
The Little PrinceRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0