Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.5
3000 Leagues in Search of MotherRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0