Series
Ratings
17
Criminal MindsRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Lovers of MusicRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0