Series
Ratings
34
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0- Space Runaway IdeonRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
SomebodyRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
BargainRated ★ 3.0