Titles you rated
Galileo XXRated ★ 2.0
Galileo ZeroRated ★ 2.0
GalileoRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 0.5- FeelingsRated ★ 3.0
Shared Office HookupRated ★ 2.5- O′PENing(오프닝) 2024 - 브래지어 끈이 내려갔다Rated ★ 1.0
- Love AttackRated ★ 3.0
Your HonorRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- The ClubhouseRated ★ 3.5
- Our Game: LG TwinsRated ★ 3.5