Titles you rated
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 2.5
JumongRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0