Series
Ratings
27
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
NisekoiRated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0