Movies
Ratings
54
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 5.0
The Evil DeadRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0