Movies
Ratings
28
Home AloneRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Righteous ThiefRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0