Series
Ratings
129
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Evil Season 4Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0