Movies
Ratings
13
Love and Murder of Sheep and WolfRated ★ 2.5- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 3.0
BakumanRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
It ComesRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0