Movies
Ratings
257
Gone GirlRated ★ 3.5
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The VillageRated ★ 4.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.5
The HoursRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Three… ExtremesRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Samaritan GirlRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
Great ExpectationsRated ★ 5.0