Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.5- 메리 킬즈 피플Rated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 5.0
TriggerRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
BITCH X RICHRated ★ 3.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 5.0
- Fresh off the Sea Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
- 커플팰리스Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0