Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Fermat no RyôriRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5- Black ButlerRated ★ 5.0
Black Butler 2Rated ★ 4.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 5.0
Black Butler Public School ArcRated ★ 5.0
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 4.0
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 1.0
Dr. StoneRated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Case Study of VanitasRated ★ 2.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Mr. Villain's Day OffRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5