Titles you rated
BarbieRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
ElioRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 3.5
PROMARERated ★ 3.5