Titles you rated
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 0.5
Blade RunnerRated ★ 4.5
Superhero MovieRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Treasure PlanetRated ★ 4.5
Tropic ThunderRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 0.5
RobotsRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 1.0
Goal! III : Taking On The WorldRated ★ 0.5
The Iron GiantRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.5