Movies
Ratings
373
A Late QuartetRated ★ 3.5
DisconnectRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
SignsRated ★ 4.5
The FivesRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
OseamRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 4.0