Titles you rated
The King of ComedyRated ★ 4.5
The Color of MoneyRated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 5.0
Bringing Out the DeadRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 4.0
Angel HeartRated ★ 3.0
ChinatownRated ★ 3.0
American History XRated ★ 4.0
RevolverRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 3.5
CasinoRated ★ 4.0
FargoRated ★ 3.0
Mean StreetsRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 5.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0