Movies
Ratings
75
Cyrano AgencyRated ★ 1.0
SpellboundRated ★ 0.5
The Lion KingRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 1.5
TangledRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0