Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
SaltRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 4.0
- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 1.5