Titles you rated
We Who Know Nothing of LoveRated ★ 3.0
Drowning LoveRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0